Jdi na obsah Jdi na menu
   Krásné a bohaté vlasy lemují tvář a dotvářejí osobnost. Aby pěkně vypadaly, potřebují šetrné zacházení a pravidelnou péči.


Nejdůležitější je vlasová kosmetika a regenerace. Vlasy reagují na vaše tělesné zdraví, vnější vlivy a samozřejmě i na kadeřnické úpravy. Kvalitní šampony, kondicionéry, balzámy, vlasové kúry a další výrobky pomáhají udržet jejich zdraví a obnovovat porušenou strukturu. Přinášejí vlasům lepší odolnost, vyšší pevnost a zlepšují jejich pružnost, viditelně je posilují a dodávají jim zdravý lesk. Je však třeba své vlasy znát a vybírat si přesně takové výrobky, které odpovídají právě vašemu typu a kvalitě vlasů. Pokud to vlasy vyžadují, můžete si je mýt každý den.

Vyberte si však některý z jemných šamponů, který je právě pro tak časté mytí určený. Speciální šampony vám pomohou i v boji proti lupům, které trápí především muže. Důležitý pro celkovou úpravu a dokonalý vzhled vlasů je kvalitní střih. I když nosíte dlouhé vlasy, nechte si občas u kadeřníka zastřihnout konečky. I barvení a trvalou přenechejte raději odborníkům.

Každodenní úprava vlasů už je ale na vás. Při tvorbě dokonale pevného účesu, který vám vydrží po celý den, se neobejdete bez stylingových přípravků. Díky tužidlům, gelům a lakům váš účes nejen skvěle drží, ale vlasy jsou zároveň chráněny proti povětrnostním vlivům. Základem konečné úpravy účesu je lak. Zda je opravdu kvalitní, poznáte podle toho, že se dobře rozprašuje, příjemně voní, lze ho snadno vyčesat a na mokrých vlasech po něm neulpívají bílé lepivé kuličky.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář