Jdi na obsah Jdi na menu
 


Líčení 3krát jinak

22. 12. 2007

  Pokud chcete své změnit svůj styl líčení, vyzkoušejte naše triky! Naličte se každý den jinou barvou! Christine vám nabídne tři barvy, kterými můžete sbalit toho úžasného chlapa. Chystáte se vyrazit do města, ale nevíte, jak se nalíčit? Zkuste tyto triky také!


 

 

Ledová královna

 

Chcete působit chladným, svůdným dojmem? Pokud se chystáte sbalit chlapa, který vám na srdci leží už pěknou řádku dní, vyzbrojte se na něj smyslnou, modrou barvou!

 

1) po nanesení make-upového podkladu, (zvolte si odstín, který vám nejlépe sedne, k vašemu tónu pleti) zamaskujte korektorem kruhy pod očima, popřípadě červené žilky.

 

2) celou spodní oční linku obtáhněte modrou konturou.

 

3) Modrou řasenkou nejméně dvakrát řasy pročešte. (pokud se vám budou lepit, pročešte je hřebínkem na řasy).

 

4) Neodolatelnou ledovou pusku získáte díky narůžovělé rtěnce( dejte pozor, aby nebyla příliš sytá, zvolte pouze slabý nádech růžové), přes kterou ještě naneste lesk na rty.

 

 

Červená ďáblice

 

Pokud se snažíte svého drahého odzbrojit v ryze červené barvě, použijte sexy červené nalíčení!

 

1) Pomocí houbičky na celý obličej naneste světlý make-up. Nezapomeňte na místa pod bradou. Make-up na těchto málo viditelných místech rozetřete do ztracena.

 

2) Použijte skvělý trik na neposedné obočí! Aby bezvadně drželo tvar po celý večer, přejeďte ho průhledným leskem na rty! Vaše obočí bude neodolatelně krásné.

 

3) Řasy zvýrazněte černou řasenkou.

 

4) Vaše rty musí vypadat co nejdokonaleji. Nejprve je promastěte pomádou na rty. Bříškem prstu na své rty naneste červenou rtěnku a nakonec je přetřete leskem na rty.

 

 

Oranžová svůdkyně

 

Barva pomerančů nádherně ladí s opálenou pletí. Pokud patříte mezi ženy, kterým sluší oranžová barva, neváhejte a naličte se jí!

 

1) Vaše pleť, pokud nemá výrazné nedostatky nepotřebuje příliš make-upu. Pokud se cítíte s make-upem lépe, použijte jen slabou vrstvu. Místo něj ale postačí, když svou pleť přepudrujete bronzovým pudrem.

 

2) Řasy pročešte černou řasenkou.

 

3) Na oční víčka naneste oranžové oční stíny.

 

4) Rty zvýrazněte leskem na rty s broskvovým, nebo meruňkovým odstínem.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář